Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.10.2017, 08:08

Анонси нових книжкових виставок

Головна » 2011 » Червень » 1 » Літнє читання
Літнє читання

Любов до книг і читання не припиняється ніколи. Тим більше вона не припиняється із закінченням навчального року.
 Тому  хочемо нагадати нашим читачам, що влітку ми, як і всі міські дитячі бібліотеки продовжують працювати, та з нетерпінням чекати вас,юні книголюби!
у рамках проекту «Літнє читання» у нашій бібліотеці заплановані цікаві акції, конкурси, виставки. Наприклад такі , як казкова вікторина «Что за прелесть эти сказки», марафон книжкових героїв «З якої ми казки?», ранок «Літня одісея книголюба», краєзнавча подорож «Туристичні стежки Запорізького краю»,огляд - знайомство з веб - ресурсами «Книг нечитаних планети відкриваємо в Інтернеті», конкурс – тренінг «Книжная кладовая», та багато інших.
А також упродовж всього літа постійно оновлюватимуться книжкові виставки «90 днів на книжкових островах» ,«Вокруг света за 80 дней», "Кожна сторінка- цікава новинка!"
Докладніше дізнатися про проведення цих заходів,подати заявку на участь у них ви зможете  безпосередньо в нашій бібліотеці,а також пишіть нам у гостьовій книзі!
Користуючись нагодою , вітаємо всіх школярів з з довгоочікуваними канікулами, та запрошуємо наших читачів до стін бібліотеки, де ви маєте змогу не тільки прочитати щось цікаве, а й взяти участь у наших веселих заходах.

Категорія: Запрошення | Переглядів: 783 | Додав: Ната | Рейтинг: 4.0/1

«  Червень 2011  »