Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:04

Кожної суботи цього літа на ігровому майданчику біля бібліотеки відбувалися цікаві заходи. Хто брав участь - дивіться, згадуйте та впізнавайте себе та друзів!

Категория: Майданчики | Просмотров: 437 | Добавил: Ната | Дата: 28.09.2016

27 серпня відбувся останній розважальний захід на ігровому майданчику. Конкурс малюнків на асфальті «Посмішки літа» залучив до творчості навіть крихітних малят. Діти намалювали яскраві спогади цього літа і навіть вигадали нові фантастичні сюжети. Далі всіх чекали рухливі ігри та веселі запитання та загадки. Наприкінці, як завжди, всі отримали солодкі призи.

Категория: Майданчики | Просмотров: 578 | Добавил: Ната | Дата: 27.08.2016

Цього разу суботня програма була присвячена  Дню Незалежності України. До уваги юних патріотів були : пізнавальна хвилинка «Україна в цікавих фактах!», інформаційно – розважальне коло «Ми – нащадки козаків!», рухливі ігри та конкурси.

Категория: Майданчики | Просмотров: 472 | Добавил: Ната | Дата: 20.08.2016

Під час бібліоквесту дві команди шукали  "піратський" скарб. За картою ігрового майданчика з позначеними сторонами світу потрібно було знайти записки з продовженням маршруту. Деякі з цих підказок знаходилися в книгах, а в яких - потрібно було здогадатися... Інші можна було отримати, відгадавши загадки та відповівши на запитання вікторини. Обидві команди знайшли "скарб" одночасно.  Тому смачні цукерки, знайдені у «піратській» скрині, поділили на всіх.

Категория: Майданчики | Просмотров: 504 | Добавил: Ната | Дата: 13.08.2016

Незважаючи на спеку суботнього вечора, ігровий майданчик біля бібліотеки зібрав читачів. Всі знають, що діти - маленькі майстри, і завжди готові навчитися чогось нового. Цього разу це були яскраві квіти та метелики. А ще читачі із цікавістю дізналися, які чудові поробки пропонують зробити сторінки дитячих журналів.  Вікторина "Квіти серпня" тільки додала натхнення у майструванні. А ще діти показали майстерність у надуванні повітряних кульок і мильних бульбашок та із задоволенням скористалися невеличкою фото-зоною, щоб сфотографуватися в образах серпневих квітів.

Категория: Майданчики | Просмотров: 487 | Добавил: Ната | Дата: 06.08.2016

Минулої суботи наші читачі потрапили у арт-простір, який створювали самі ... кольровою крейдою на асфальті. Зазвичай найперше, що малюють діти - це сонце, тому малюнки найменших читачів чудово відповідали назві «Самий сонячний малюнок». У більш досвічених юних художників сонце сяяло не менш яскраво. Дуже важко було визначити переможців, бо всі малювали дуже старанно. Чудовим інтелектуальним та розважальними доповненням стали вікторини "Вірю -не вірю","Різнобарвні намистинки", рухливі ігри "Хто найсильніший" та "Спритні зайченята". Наприкінці всі учасники отримали солодкі призи.

Категория: Майданчики | Просмотров: 519 | Добавил: Ната | Дата: 30.07.2016

9. 07 на ігровому майданчику біля бібліотеки знову відбулося невеличке свято. Цього разу головним героєм був шоколад. У програмі були: цікаві факти про шоколад, запитання вікторини та веселі загадки про солодощі, міні-квест  по «Солодкому королівству», під час якого діти дізналися також про українські народні смаколики.

Свято Івана Купала, що відбулося напередодні, стало чудовою нагодою згадати про традицію вбирати купайлицю для дітей не лише стрічками, квітами і намистами, а й солодощами. Хороводи не водили, а влаштували невеличкі змагання з м'ячем та стрибками на скакалках. Наприкінці Тягунова Віолета виконала танок та пісню. А щоб все було в шоколаді, для всіх учасників було підготовлено шоколадне частування та невеличкі призи.

Категория: Майданчики | Просмотров: 507 | Добавил: Ната | Дата: 12.07.2016

18.06  ігровий майданчик зібрав багатьох: глядачі, учасники, батьки та родичі учасників, і просто сусіди. Всі з захопленням чекали, коли ж почнеться дійство. Казку про Колобка знають всі, але у бібліотеці завжди є місце для творчості... Цього разу віршований детектив про Колобка не тільки зірвав оплески глядачів, а й став початком ще більш нових та імпровізованих пригод казкових героїв. Відчути казку поруч із собою забажали і підлітки, і зовсім маленькі діти. Ігри із загадками та кумедними запитаннями виявились чудовим завершенням цього невеличкого свята. Приємним бонусом стали для дітлахів солодощі.

Категория: Майданчики | Просмотров: 480 | Добавил: Ната | Дата: 18.06.2016

« 1 2 3 4 »