Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 17:23

На нашому суботньому  майданчику всіх присутніх чекали: лялькова вистава – експромт  «Колобок», огляд книжкових новинок «Прочитайте влітку»,  калейдоскоп загадок та інтелектуальні ігри! Як і юним акторам, так і глядачам дуже сподобалися нові пригоди Колобка . Сподіваємося, що і для учасників і для тих, хто вперше взяв участь у нашій розважальній програмі бібліотека стала трошки ближче і привабливіше.

Категория: Майданчики | Просмотров: 707 | Добавил: dzherelobiblioteka | Дата: 20.06.2015

Cуботні зустрічі на дитячому майданчику біля бібліотеки «Джерело» продовжуються! Цього разу у програмі були : кастінг загадок «Для малят і для батьків – розчудесні загадки!» ,танцювальна розминка «З книгою таночок ще один разочок!», під час якого малята разом з Королевою Книгою закружляли в танці, а також чекав приємний сюрприз - чарівний хіп-хоп у виконанні Ані та Аліни. А ще - знайомство з книжковими новинками «Чудо – юдо книга – хіт!». Також на наше невеличке свято завітали літературні персонажі: Незнайко та Баба – Яга зі своїми загадками, Айболить, навіть книжкові феї з чарівними паличками!
Наприкінці діти отримали солодкі призи – морозиво, та були запрошені ховатися від спеки – в стінах бібліотеки впродовж всього літа!

Категория: Майданчики | Просмотров: 610 | Добавил: dzherelobiblioteka | Дата: 13.06.2015

6 червня 2015  з 18.00 до 19.00 години співробітниками нашої бібліотеки був проведений масовий захід: бібліозапрошення «Бібліотека «ДЖЕРЕЛО» збирає друзів»(В рамках міського проекту «Культура і мистецтво - назустріч кожному»).

Цей захід був проведенний з метою створення позитивного іміджу нашої бібліотеки, залучення дітей до активного читання разом з друзями, створення у дітей доброго настрою.

Наші читачі разом з бібліотекарями вирушили у «Таємну експедицію»; познайомилися з новинками преси на «Журнальній каруселі» та весело провели час, відповідаючи на запитання вікторин. Сподіваємося, що наші вікторини розважили дітей питаннями - жартами, сприяли бажанню прочитати те, що ще не знаєш.

Наші читачі також мали змогу проявити свої таланти: Вакуріна Марійка своєю грою на флейті зачарувала всіх присутніх, Родіонова Єва спробувала себе в амплуа Баби –яги.

Наприкінці всім присутнім і не байдужим були роздані візитки – запрошення до нашої бібліотеки.

Категория: Майданчики | Просмотров: 702 | Добавил: Ната | Дата: 09.06.2015

Категория: Майданчики | Просмотров: 693 | Добавил: Ната | Дата: 08.09.2013