Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 12:54

Головна » Масові заходи для молодших школярів

На скатертині-самобранці у казках за бажанням з'являлася їжа, а у бібліотеці маленьких читачів чекали і книжки, і чарівна скриня з загадками, і костюми для перевтілення у казкових героїв, і ляльки-рукавички з бібліотечного лялькового театру, і нові враження від казок.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 355 | Добавил: Ната | Дата: 09.07.2018

Вихованцям літнього табору були презентовані свіжі номери дитячих журналів. Бібліограф звернула увагу дітей на чудові історії, тематичні добірки, сканворди, ідеї веселих саморобок. За допомогою проектора найцікавіші сторінки мали змогу переглянути усі.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 369 | Добавил: Ната | Дата: 25.06.2018

Вихованці старшого загону літнього табору "Живчик" відвідали бібліотеку. На літературному ярмарку було весело: діти згадували казкових героїв під час вікторин, дивилися веселі мультфільми, грали в ігри.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 370 | Добавил: Ната | Дата: 18.06.2018

У книжках нам повсякчас зустрічаються чарівні речі, завдяки яким з героями відбуваються різні дива... Звичайно ж, ми згадали і про летючий килим, і про чарівний клубочок, і про капелюх-невидимку...Але сьогодні темою були саме чарівні каблучки та декілька з чудових історій з ними. А насамкінець героїня однієї з казок забажала подарувати нашим читачам жменьку різнобарвних кілець...Хто знає, може вони чарівні?

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 339 | Добавил: Ната | Дата: 14.05.2018

Для того, щоб дітям було цікавіше відвідувати бібліотеку, а найголовніше - читати книжки, для маленьких читачів проводяться заходи, завдяки яким книги стають ближче та зрозуміліше. А ще - набагато цікавіше не просто читати, а ще й грати у книжкових героїв. Діафільм "Нове вбрання короля" та мультфільм "Як грати у казки" створили необхідну атмосферу. Діти з 1А класу ЗОШ №94 були у захваті від перевтілень!

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 359 | Добавил: Ната | Дата: 07.05.2018

Казки розважають нас і навчають життєвої мудрости. А найголовніше - вчать вірити, що все буде добре. Зустріч з казкою для групи продовженого дня зі школи №94 теж була позитивною. Діти відгадували загадки, слухали казку "Материнська порада", дивилися мультфільм про Кота в чоботях. А ще - відшукували цікавинки у журналах та книжках і ділилися "знахідками" один з одним.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 359 | Добавил: Ната | Дата: 23.04.2018

Читачів з 1А класу ЗОШ №94 чекали веселі інтерактивні ігри, загадки та сюрпризи з казкової скрині. Дітям сподобалися мультфільми та діафільми за мотивами казок, а також можливість хоч ненадовго перевтілитися в казкових героїв та розповісти про свої улюблені казки.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 392 | Добавил: Ната | Дата: 16.04.2018

Знову до нас завітали учні 1А класу ЗОШ №94. Під час заходу діти подивилися буктрейлер до казки Р.Кіплінга "Як було написано першого листа", розгадували загадки, із захопленням допомагали один одному впізнавати персонажів книг та мультфільмів. А наостанок маленьких читачів чекав перегляд мультфільмів за мотивами казок.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 375 | Добавил: Ната | Дата: 19.03.2018

« 1 2 3 4 ... 9 10 »

«  Березень 2024  »