Археологічна експедиція, якій довелося вести розкопки Вознесенівського скарбу, завершилася 90 років тому. Однак історики так і не дійшли до єдиної думки про те, кому ж належали знайдені предмети. Учні 7А класу ЗОШ №94 дізналися про історичні загадки, на які не змогли знайти відповідей вчені минулого... Тож, може, нинішні діти колись стануть тими, хто розкриє таємниці Вознесенівського скарбу?
 
|
Христофор Колумб відкрив Америку для європейців, але люди там з'явилися задовго до цього. Про корінних жителів північноамериканського континенту — їх звичаї, культуру та незвичні здібності дізнавалися учні 6Ф класу ЗОШ №94.
Книжки, які написали Ф.Купер, Є. Сетон-Томпсон, Сат-Ок, Л. Вельскопф-Генріх, Д.Шульц, Сіра Сова та інші автори, можуть бути цікавими як сучасним дітям, так і дорослим. Під час літніх канікул сторінки художньої та науково-популярної літератури з даної тематики можуть стати чудовим літературним досвідом.
 
|
Чи можуть бути в нашому місті якісь скарби? Авжеж, можуть! Саме про найвідоміший та найзагадковіший скарб, знайдений в нашому місті, розповіла бібліограф читачам з 6А класу ЗОШ №39. Кому належали ці речі - князю Святославу Хороброму, чи болгарському хану Аспаруху? Читачів зацікавив той факт, що скарб був знайдений в декількох кілометрах від будівлі, де розміщена бібліотека; а меморіальна дошка, присвячена хану Аспаруху знаходиться буквально поруч. Не кажучи вже про пам'ятник князю Святославу, біля якого відбувається більшість міських свят... Уявити собі історичні події, що відбувалися колись на запорізькій землі, відчути подих історії, заохотити до власного пошуку знань якраз і може допомогти бібліотека.
 
|
Асорті-калейдоскоп «Знайомтесь: нові професії» зібрав зацікавлених у своєму майбутньому підлітків 5-9кл.
Як обрати лише свою професію серед тисяч? Як не розгубитися у таких їх кількості? Відповіді на ці питання наші читачі отримали під час зустрічі. Вони із задоволенням відповідали на питання вікторини, виконували ігрові вправи, знайомилися з новими найдивовижнішими професіями, грали в професійні ігри.
Діти навчилися аргументувати власну точку зору щодо вибору майбутньої справи. Кожен зрозумів, що зробити правильний вибір – це знайти своє місце в житті.
  
|
"Ми віримо в силу доброти", - такими словами почалася зустріч, присвячена Добру і Милосердю. Діти дізналися історію цих вічних слів; читали "добрі" вірші, переглянули "добрі" книжки; взяли участь у конкурсах: "Знайди добрі слова", "Добра квітка".

|
|