Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 10:22

Головна » Бібліотечні уроки для молодших школярів

Мабуть, у кожного з нас у дитинстві була улюблена книжка з яскравими малюнками, а може і не одна!.. Під час бібліотечного уроку мова йшла про те, як ілюстрації допомагають краще зрозуміти зміст книги, якими навичками повинен володіти художник-ілюстратор, як ми самі можемо втілити своє бачення прочитаних книжок. Приклади цього мистецтва діти побачили на екрані, а потім весело проводили час, тренуючи свої творчі здібності під час гри "Живі ілюстрації".

Публікація про даний захід  на cultura.city https://cultura.city/news/ilustratori-ditacih-knizok

Категория: Бібліотечні уроки для молодших школярів | Просмотров: 102 | Добавил: Ната | Дата: 18.02.2019

Бібліотеки бувають різними: великими та величезними, невеличкими та зовсім крихітними (як Little Free Library), універсальними та тематичними. А ще вони можуть бути настільки гарними, що сприймаються не тільки як бібліотеки, а й як туристичні об'єкти. Читачі з 2А класу школи №94 мали змогу дізнатися і побачити світлини найнезвичніших бібліотек світу.

Категория: Бібліотечні уроки для молодших школярів | Просмотров: 73 | Добавил: Ната | Дата: 05.11.2018

Якими бувають бібліотеки, яким чином можуть бути розставлені книжки на полицях, навіщо потрібні книжкові виставки, дізналися учні 1А класу школи "Контакт" під час бібліотечного уроку. Дивовижні споруди  та зали найкрасивіших бібліотек світу, маленькі вільні бібліотеки та громадські книжкові шафи дітлахи побачили на екрані, а потім у реальності знайомилися з книжками, переглядали журнали.

Категория: Бібліотечні уроки для молодших школярів | Просмотров: 113 | Добавил: Ната | Дата: 18.05.2018

Перша зустріч з бібліотекою - це завжди нові враження. Щоб вони були яскравими, приємними і запам'яталися надовго - треба створити святкову атмосферу. А правила бібліотеки краще запам'ятовуються, якщо покликати на допомогу героїв казок та мультфільмів. Діти з 1А класу ЗОШ №39 вже відчули, як цікаво та весело бути читачами!

Категория: Бібліотечні уроки для молодших школярів | Просмотров: 116 | Добавил: Ната | Дата: 11.05.2018

Учні 1Б класу ОК "Контакт" вперше відвідали бібліотеку. Навіщо потрібна бібліотека і як потрібно поводитися з книгами діти дізналися під час перегляду веселих мультфільмів. Чарівний мішок з казковими героями майже у всіх викликав бажання взяти участь в імпровізованому спектаклі. Казка "Колобок" була розіграна з трошки незвичними персонажами, але вдалася на славу та зірвала оплески. Наостанок всі із задоволенням переглядали журнали, роздивлялися книжки на полицях, і навіть зазирнули до відділу для 5-9 класів, щоб іще раз пересвідчитися - в бібліотеці всюди є щось цікаве та незвичне!

Категория: Бібліотечні уроки для молодших школярів | Просмотров: 110 | Добавил: Ната | Дата: 13.04.2018

Для учнів 1а класу ЗОШ №94 був проведений бібліотечний урок-знайомство "Бібліотека -  дім, де живуть книжки".  Дітлахи дізналися основні правила поводження з книжковими  "мешканцями" бібліотеки і навіть продивилися про це мультфільми. А ще - зацікавилися новими журналами та книжками та казковими персонажами з бібліотечного лялькового театру.

Категория: Бібліотечні уроки для молодших школярів | Просмотров: 107 | Добавил: Ната | Дата: 13.03.2018

Нещодавно в учнів 1А та 1Б школи №94 відбулося свято Букваря, а це означає, що вже всі-всі учні готові стати нашими читачами. Під час бібліотечного уроку діти познайомилися з базовими поняттями про бібліотеку; згадали улюблених книжвих героїв, познайомилися з новими історіями та авторами. Чарівний капелюх та золотий ключик допомогли першокласникам відчути казкову атмосферу в бібліотеці.

Категория: Бібліотечні уроки для молодших школярів | Просмотров: 195 | Добавил: Ната | Дата: 17.05.2017

Читання книг та пошук інформації займають важливе місце у нашому житті. Тому заняття з основ інформаційної культури повинні бути цікавими та веселими. Бібліоподорож "Книга - восьме диво світу!", в яку вирушили разом з бібілографом учні 3А та 4А класу ЗОШ №94, залишила саме такі враження.

Казка Р.Кіплінга "Як було написано першого листа" розважила дітлахів та допомогла уявити цінність книги в нашому житті. У цікавій формі діти дізналися про деякі секрети пошуку інформації. Мультфільм "Як грати у книгу" розвеселив наших читачів, а гра "Вгадай героя" викликала багато позитивних вражень.

Категория: Бібліотечні уроки для молодших школярів | Просмотров: 300 | Добавил: Ната | Дата: 06.04.2016

1 2 »

«  Вересень 2019  »