Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 16.07.2020, 02:02

Головна » Оголошення

Онлайн-сервіс https://lib4you.org.ua/«БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ТЕБЕ - LIBRARY FOR YOU» - путівник бібліотеками України
Cтворений у 2019 р. ВГО "Українська бібліотечна асоціація" для того, аби надавати інформацію про послуги та місцезнаходження бібліотек України. Є можливість додавати інформацію та фото, виправляти неточності.
Легко знайти бібліотеку поруч!

Категория: Оголошення | Просмотров: 69 | Добавил: Ната | Дата: 28.01.2020

Почалася реєстрація на ІV дитячий літературний конкурс «ПероДактиль»

Вчетверте стартував дитячий літературний конкурс «ПероДактиль». Організатори пропонують всім талановитим дітям від 8 до 16 років спробувати свої сили, відчути себе справжніми письменниками та поринути разом з ними в чарівний світ літератури! Окрім оцінки творів професійними членами журі, конкурс обіцяє стати справжнім фонтаном літературних подій: творчі зустрічі з письменниками, літературні вечірки, читання! Заплановані заходи будуть відбуватись не лише в столиці, а ще й у регіонах, тож можливість зустрітися з улюбленими сучасними письменниками буде і в поціновувачів літератури, що проживають далеко від столиці.

Збір робіт триватиме до 29 лютого 2020 року. Тривалий термін подачі робіт дозволить устигнути творчим дітлахам написати та подати на конкурс більше власних доробків. Конкурсні роботи будуть оцінюватись за віковими категоріями і за жанрами написання, а переможці отримають цінні призи і подарунки, як від організаторів, так і від партнерів конкурсу.

Географія конкурсу постійно розширюється, тож цього року організатори сподіваються отримати конкурсні роботи від дітей, що творять українською, проте проживають за межами України (конкурс територіальних обмежень не має).

Церемонія нагородження переможців традиційно планується в одному з найдавніших міст України – Білій Церкві.

Також планується видання альманаху, де будуть зібрані твори усіх фіналістів цьогорічного конкурсу.

Категория: Оголошення | Просмотров: 133 | Добавил: Ната | Дата: 17.11.2019

Чудові сучасні книжки українською мовою у бібліотеці! (докладніше за посиланням)

Категория: Оголошення | Просмотров: 135 | Добавил: Ната | Дата: 23.09.2019

1-го вересня розпочинається голосування за проекти Громадського бюджету.

Підтідтримайте проект №32 Центральної бібліотеки для дітей «Запорізьким дітям — бібліотеку європейсь­кого рівня» з медіа-лабораторією, креатив-майстернею, кіно-room, релакс-зоною, бібліокафе тощо.

Проголосувати за проект можна у пунктах голосування, або на офіційному порталі Запорізької міської влади в розділ «Громадський бюджет» за посиланнямhttp://gb.meriazp.gov.ua/uk.

Зареєструйтесь, виберіть проект № 32 зі списку і проголосуйте за нього.

Не пропустіть шанс подарувати нашим дітям сучасний простір для розвитку і дозвілля!

Категория: Оголошення | Просмотров: 79 | Добавил: Ната | Дата: 30.08.2019

Цього року День безпечного Інтернету припадає на 5 лютого. Щорічно його відзначають  в другий день другого тижня другого місяця більш ніж 140 країн світу. Ми всі практично живемо в Інтернет-середовищі, тому дуже важливо розуміти його небезпечні сторони.

Оскільки від шкіл надійшло досить багато заявок на проведення заходів з цієї тематики, то в нашій бібліотеці оголошуємо місяць безпечного Інтернету, впродовж якого будуть проводитись цікаві заходи з цієї тематики.

Категория: Оголошення | Просмотров: 177 | Добавил: Ната | Дата: 05.02.2019

Дитячі бібліотеки Вознесенівського району запрошують всіх дітей та  батьків на веселу літературно-розважальну програму «По морям, по волнам».
Літо – це та пора року, коли всі без винятку бажають  залишити задушливі вулиці міста, здійснити мандрівку в якісь чудові міста та отримати багато незабутніх вражень. 1 серпня всі, хто завітає  на дитячий майданчик у сквері по вул. Жаботинського-50 , здійснять веселу мандрівку за маршрутами відомих літературних подорожей, зможуть уявити себе мандрівниками , дослідниками та капітанами, у них  буде можливість продемонструвати свою кмітливість, спритність і начитаність в веселих іграх і конкурсах.
Захід відбудеться 1 серпня у 18.00 на дитячому ігровому майданчику в сквері за адресою вул Жаботинського, 50 (орієнтир "Алея троянд").
Запрошуються всі бажаючі.

Категория: Оголошення | Просмотров: 165 | Добавил: Ната | Дата: 27.07.2018

Нашей библиотеке срочно нужен библиотекарь!
Работа с детьми 1-4 кл, дошкольниками (выдача литературы, проведение массовых мероприятий и т.д.), работа с документами и книжным фондом.
Желательно библиотечное
 образование, можно педагогическое, или гуманитарное.
Желательные качества: коммуникабельность, дружелюбие, любовь к детям, любовь к книгам, трудолюбие (работы ОЧЕНЬ много)

т. 233 - 01 -73  или пишите нам на 7jerelo@ukr.net

Категория: Оголошення | Просмотров: 186 | Добавил: Ната | Дата: 16.03.2018

Шановні читачі!

Сьогодні, 28.02. у бібліотеці буде проходити Інформаційно-краєзнавчий кейс
«Туризм як тренд бібліотеки», у зв'язку з чим  бібліотека не буде обслуговувати читачів!
Вибачте за незручності!
Дякуємо за розуміння!