Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 27.02.2020, 11:22

Головна » Масові заходи для молодших школярів

День 19 грудня багато хто з дітлахів і дорослих чекає із нетерпінням. Але не всі знають, чому на це свято люди чекають саме таємних подарунків. Під час заходу в бібліотеці діти не тільки дізналися історію виникнення цього свята, а й розіграли казку, в якій одним з героїв був саме Святий Миколай.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 108 | Добавил: Ната | Дата: 19.12.2019

Учні 3А класу гімназії №25 стали учасниками і глядачами лялькової вистави-експромту "Бережіть ялинку!". Створювати казки —  весело, особливо у команді. Щоб взяти участь змогли всі, казку було відіграно тричі. Версія народної  казки "Різдвяна рукавичка" вигадана Іваном Малковичем надихнула і нас на творче переосмислення казки. В деяких версіях новостворених казок дідусем, що загубив рукавичку був... Святий Миколай, який вирішив подарувати її звірятам і дав завдання берегти ялинки від браконьєрів.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 166 | Добавил: Ната | Дата: 10.12.2019

Для вихованців пришкільного літнього табору бібліотекарі підготували захід, присвячений правам дітей. Бібліотекарі провели веселу вікторину «Права казкових героїв», під час якої діти згадували, в яких казках права дітей були порушені, а в яких  —  дотримані. Всі зробили для себе висновки про те, як треба поводитися і як важливо поважати чужі права. А в кінці зустрічі переглянули мультфільм про права дітей.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 68 | Добавил: Ната | Дата: 07.06.2019

Учні 2-Б класу, гімназії «Контакт». відвідали незвичний зоопарк – бібліотечний. Діти брали активну участь у пізнавальній вікторині, дізнавалися нові факти про вже відомих всім звірів; ділилися розповідями про своїх домашніх улюбленців та розповідали, які тварини їм подобаються у дикій природі. А наприкінці дивилися цікавий мультфільм про дивовижну тварину; знайомилися з книгами про тваринний світ нашої планети.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 62 | Добавил: Ната | Дата: 22.05.2019

Маленьким читачам завжди подобаються інтерактивні заходи та ігри. Цього разу лялькова вистава-експромт "Зустріч у казковому лісі" (версія казки "Рукавичка") була відіграна тричі (!), але настав час вертатися до школи... Учасники цього дійства - учні 2А класу ЗОШ №94 впоралися з казкою "на відмінно", і глядачам теж не було нудно!

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 151 | Добавил: Ната | Дата: 28.01.2019

Як не переплутати, кому належать сліди на снігу? Як розплутати мотузочку з однокласників? Казки, мультфільми та ігри знов допомогли учням 2А класу ЗОШ №94 насичено та весело провести час у бібліотеці!

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 146 | Добавил: Ната | Дата: 14.01.2019

Щоб у бібліотеці стало по-справжньому весело - потрібно згадати улюблених казкових героїв, і навіть ... потанцювати під музику з мультфільмів під час рухливих ігор. Гра "День-ніч" перетворилася цього разу на дискотеку.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 135 | Добавил: Ната | Дата: 10.12.2018

Казки не тільки закликають до читання, а й надихають на власну творчість. Учні 2А класу переконалися у цьому під час відвідин бібліотеки. Творча гра "Вгадай, хто я?" стала чудовою розминкою перед показом стрічок - учасників конкурсу короткометражних фільмів «Чілдрен Кінофест». Читачі із захопленням слідкували за сюжетами стрічок, відзнятих дітьми. Саме вік режисерів та учасників викликав найбільший подив, та сподіваємося, що й надихнув на розвиток власної творчості.

Читачам були показані анімаційні фільми: "Качка на ім'я Бабіліна", «Рукавичка в пустелі», "Як завести кошеня", міні-фільм "Морквяний торт".
 Стрічки люб'язно надані нашій бібліотеці проектом "Кіноклуби" в рамках
Фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Дізнатися більше:

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 115 | Добавил: Ната | Дата: 03.12.2018

1 2 3 ... 9 10 »

«  Лютий 2020  »