Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 10:36

Головна » Масові заходи для молодших школярів

Для вихованців пришкільного літнього табору бібліотекарі підготували захід, присвячений правам дітей. Бібліотекарі провели веселу вікторину «Права казкових героїв», під час якої діти згадували, в яких казках права дітей були порушені, а в яких  —  дотримані. Всі зробили для себе висновки про те, як треба поводитися і як важливо поважати чужі права. А в кінці зустрічі переглянули мультфільм про права дітей.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 12 | Добавил: Ната | Дата: 07.06.2019

Учні 2-Б класу, гімназії «Контакт». відвідали незвичний зоопарк – бібліотечний. Діти брали активну участь у пізнавальній вікторині, дізнавалися нові факти про вже відомих всім звірів; ділилися розповідями про своїх домашніх улюбленців та розповідали, які тварини їм подобаються у дикій природі. А наприкінці дивилися цікавий мультфільм про дивовижну тварину; знайомилися з книгами про тваринний світ нашої планети.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 9 | Добавил: Ната | Дата: 22.05.2019

Маленьким читачам завжди подобаються інтерактивні заходи та ігри. Цього разу лялькова вистава-експромт "Зустріч у казковому лісі" (версія казки "Рукавичка") була відіграна тричі (!), але настав час вертатися до школи... Учасники цього дійства - учні 2А класу ЗОШ №94 впоралися з казкою "на відмінно", і глядачам теж не було нудно!

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 89 | Добавил: Ната | Дата: 28.01.2019

Як не переплутати, кому належать сліди на снігу? Як розплутати мотузочку з однокласників? Казки, мультфільми та ігри знов допомогли учням 2А класу ЗОШ №94 насичено та весело провести час у бібліотеці!

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 88 | Добавил: Ната | Дата: 14.01.2019

Щоб у бібліотеці стало по-справжньому весело - потрібно згадати улюблених казкових героїв, і навіть ... потанцювати під музику з мультфільмів під час рухливих ігор. Гра "День-ніч" перетворилася цього разу на дискотеку.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 86 | Добавил: Ната | Дата: 10.12.2018

Казки не тільки закликають до читання, а й надихають на власну творчість. Учні 2А класу переконалися у цьому під час відвідин бібліотеки. Творча гра "Вгадай, хто я?" стала чудовою розминкою перед показом стрічок - учасників конкурсу короткометражних фільмів «Чілдрен Кінофест». Читачі із захопленням слідкували за сюжетами стрічок, відзнятих дітьми. Саме вік режисерів та учасників викликав найбільший подив, та сподіваємося, що й надихнув на розвиток власної творчості.

Читачам були показані анімаційні фільми: "Качка на ім'я Бабіліна", «Рукавичка в пустелі», "Як завести кошеня", міні-фільм "Морквяний торт".
 Стрічки люб'язно надані нашій бібліотеці проектом "Кіноклуби" в рамках
Фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Дізнатися більше:

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 69 | Добавил: Ната | Дата: 03.12.2018

Навіть до похмурих днів є можливість додати трошки позитиву, просто відкривши гарну книгу. Учням 2А з 94 школи цього разу піднімали настрій загадки-обманки та чудові історії Григорія Остера про кошенятко на ім'я Гав.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 74 | Добавил: Ната | Дата: 26.11.2018

На фест-конкурс «Лялька книгу оживляє" учасники бібліотечного гуртка «Книга і лялька» підготували виставу "Коза-дереза", за мотивами української народної казки. Це авторська версія, що показує, як брехня може призвести до трагедії..., але якщо мир та злагода важливіші, то є шанси, що все буде добре. Талановиті юні акторки Альона Гришина та Дар'я Компанєйченко блискуче зіграли виставу для учнів 2А класу школи №39. Також читачам були запропоновані книжки з виставки "Подорож до казки", на якій представлені не тільки українські народні казки, а й казки зі всього світу.

Після таких вистав у багатьох глядачів одразу виникає бажання теж грати у бібліотечному ляльковому театрі. Але розвинути свою фантазію та акторські здібності можливо і вдома, і навіть на перерві серед однокласників за допомогою найпростіших саморобних ляльок-рукавичок. У якості сюрпризного моменту дітям було показано, як зробити одну з версій таких ляльок власноруч.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 132 | Добавил: Ната | Дата: 13.09.2018

1 2 3 ... 9 10 »

«  Вересень 2019  »