Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.07.2019, 23:28

Головна » Масові заходи для молодших школярів

Маленьким читачам завжди подобаються інтерактивні заходи та ігри. Цього разу лялькова вистава-експромт "Зустріч у казковому лісі" (версія казки "Рукавичка") була відіграна тричі (!), але настав час вертатися до школи... Учасники цього дійства - учні 2А класу ЗОШ №94 впоралися з казкою "на відмінно", і глядачам теж не було нудно!

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 74 | Добавил: Ната | Дата: 28.01.2019

Як не переплутати, кому належать сліди на снігу? Як розплутати мотузочку з однокласників? Казки, мультфільми та ігри знов допомогли учням 2А класу ЗОШ №94 насичено та весело провести час у бібліотеці!

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 69 | Добавил: Ната | Дата: 14.01.2019

Щоб у бібліотеці стало по-справжньому весело - потрібно згадати улюблених казкових героїв, і навіть ... потанцювати під музику з мультфільмів під час рухливих ігор. Гра "День-ніч" перетворилася цього разу на дискотеку.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 72 | Добавил: Ната | Дата: 10.12.2018

Казки не тільки закликають до читання, а й надихають на власну творчість. Учні 2А класу переконалися у цьому під час відвідин бібліотеки. Творча гра "Вгадай, хто я?" стала чудовою розминкою перед показом стрічок - учасників конкурсу короткометражних фільмів «Чілдрен Кінофест». Читачі із захопленням слідкували за сюжетами стрічок, відзнятих дітьми. Саме вік режисерів та учасників викликав найбільший подив, та сподіваємося, що й надихнув на розвиток власної творчості.

Читачам були показані анімаційні фільми: "Качка на ім'я Бабіліна", «Рукавичка в пустелі», "Як завести кошеня", міні-фільм "Морквяний торт".
 Стрічки люб'язно надані нашій бібліотеці проектом "Кіноклуби" в рамках
Фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Дізнатися більше:

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 55 | Добавил: Ната | Дата: 03.12.2018

Навіть до похмурих днів є можливість додати трошки позитиву, просто відкривши гарну книгу. Учням 2А з 94 школи цього разу піднімали настрій загадки-обманки та чудові історії Григорія Остера про кошенятко на ім'я Гав.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 63 | Добавил: Ната | Дата: 26.11.2018

На фест-конкурс «Лялька книгу оживляє" учасники бібліотечного гуртка «Книга і лялька» підготували виставу "Коза-дереза", за мотивами української народної казки. Це авторська версія, що показує, як брехня може призвести до трагедії..., але якщо мир та злагода важливіші, то є шанси, що все буде добре. Талановиті юні акторки Альона Гришина та Дар'я Компанєйченко блискуче зіграли виставу для учнів 2А класу школи №39. Також читачам були запропоновані книжки з виставки "Подорож до казки", на якій представлені не тільки українські народні казки, а й казки зі всього світу.

Після таких вистав у багатьох глядачів одразу виникає бажання теж грати у бібліотечному ляльковому театрі. Але розвинути свою фантазію та акторські здібності можливо і вдома, і навіть на перерві серед однокласників за допомогою найпростіших саморобних ляльок-рукавичок. У якості сюрпризного моменту дітям було показано, як зробити одну з версій таких ляльок власноруч.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 114 | Добавил: Ната | Дата: 13.09.2018

На скатертині-самобранці у казках за бажанням з'являлася їжа, а у бібліотеці маленьких читачів чекали і книжки, і чарівна скриня з загадками, і костюми для перевтілення у казкових героїв, і ляльки-рукавички з бібліотечного лялькового театру, і нові враження від казок.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 54 | Добавил: Ната | Дата: 09.07.2018

Вихованцям літнього табору були презентовані свіжі номери дитячих журналів. Бібліограф звернула увагу дітей на чудові історії, тематичні добірки, сканворди, ідеї веселих саморобок. За допомогою проектора найцікавіші сторінки мали змогу переглянути усі.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 73 | Добавил: Ната | Дата: 25.06.2018

1 2 3 ... 8 9 »

«  Липень 2019  »