Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 16.07.2020, 02:18

Головна » Масові заходи для учнів 5-9 класів

Археологічна експедиція, якій довелося вести розкопки Вознесенівського скарбу, завершилася 90 років тому. Однак історики так і не дійшли до єдиної думки про те, кому ж належали знайдені предмети.  Учні 7А класу ЗОШ №94 дізналися про історичні загадки, на які не змогли знайти відповідей вчені минулого... Тож, може, нинішні діти колись стануть тими, хто розкриє таємниці Вознесенівського скарбу?

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 142 | Добавил: Ната | Дата: 18.10.2019

Під час слайд — оповіді «Слава тобі, козаче!» учні 5Б класу гімназії №25 /10.10/ ознайомилися з цікавими фактами про життя та побут запорізьких козаків; переглянули відеопрезентацію та мультфільм; відповідали на запитання вікторини. Книжки про козацтво також зацікавили наших читачів. Вони із задоволенням ділилися один з одним своїми враженнями. Захід пройшов в теплій атмосфері.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 64 | Добавил: Ната | Дата: 10.10.2019

7 жовтня 2019 року учні 5А класу 25 гімназії разом з бібліотекарями збирали бібліотечний пазл «Бібліотека – все найкраще для дітей». Невеличкий екскурс бібліотекою, презентації про незвичайні та найкрасивіші бібліотеки світу, буктрейлери, мультфільм та весела вікторина допомогли скласти чудовий бібліотечний пазл.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 81 | Добавил: Ната | Дата: 07.10.2019

Книги всесвітньо відомого англійського письменника Дж.Р.Р.Толкіна понад 80 років надихають мільйони  читачів. Для семикласників бібліограф підготувала фоторозповідь про життя й творчість письменника. Також у читачів була можливість відчути себе поруч з героями цих чудових історій, розгадуючи загадки Більбо і Горлума, передивляючись трейлери до екранізацій книжок та нового фільму про життя автора, прем'єру якого в Україні чекаємо у вересні.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 239 | Добавил: Ната | Дата: 30.05.2019

Христофор Колумб відкрив Америку для європейців, але люди там з'явилися задовго до цього. Про корінних жителів північноамериканського континенту — їх звичаї, культуру та незвичні здібності дізнавалися учні 6Ф класу ЗОШ №94.

Книжки, які написали Ф.Купер, Є. Сетон-Томпсон, Сат-Ок, Л. Вельскопф-Генріх, Д.Шульц, Сіра Сова та інші автори, можуть бути цікавими як сучасним дітям, так і дорослим. Під час літніх канікул сторінки художньої та науково-популярної літератури з даної тематики можуть стати чудовим літературним досвідом.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 212 | Добавил: Ната | Дата: 29.05.2019

Зустріч з казковими героями може стати гарним закінченням навчального року. З учнями  5А класу ЗОШ №94 був проведений літературний розважальний захід "На казковій хвилі".

Розповіді про всесвітньо відомі казкові сюжети, загадки, мультфільм, весела гра на впізнання персонажів сподобалися всім юним відвідувачам, та надихнули  на казковий експромт у бібліотечному ляльковому театрі. Сподіваємося, що  наша "казкова хвиля" допоможе майбутнім шестикласникам стати більш активними читачами.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 264 | Добавил: Ната | Дата: 29.05.2019

22 січня — особливий день в історії України.  100 років тому було проголошено Злуку всіх  українських земель в єдину Українську державу, і саме цей день відзначається в Україні як свято – День Соборності.

Історичний репортаж «Соборність України – естафета поколінь» (розповідь, презентація,  вікторина, відео) сприяв розвитку почуття патріотизму у наших читачів. Складна історія нашої держави, але дуже цікава.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 171 | Добавил: Ната | Дата: 22.01.2019

Під час природничої розвідки в зоні уваги читачів була найпоширеніша хімічна речовина на нашій планеті - вода.  Про її властивості та значення в житті людини дізналися всі охочі, хто завітав до нас на захід.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 179 | Добавил: Ната | Дата: 14.01.2019

1 2 3 ... 11 12 »

«  Липень 2020  »