Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 10:36

Відеоспогади про веселі морські пригоди на ігровому майданчику 1 серпня.

Категория: Майданчики | Просмотров: 364 | Добавил: Ната | Дата: 08.08.2018

Дитячі бібліотеки Вознесенівського району в рамках реалізації міського проекту «Культура та мистецтво - назустріч кожному»  підготували та провели літературно-розважальну програму «По морям, по волнам».
Учасники здійснили веселу мандрівку за маршрутами відомих літературних подорожей, проявивши кмітливість і начитаність. Виявили спритність та волю до перемоги під час конкурсів та естафет між моряками та піратами. Пошук солодких "скарбів" дозволив дітям відчути себе справжніми дослідниками.
Захід відбувся 1 серпня з 18.00 до 19.00 на дитячому ігровому майданчику в сквері біля
"Алеї троянд"
за адресою вул Жаботинського, 50.

Категория: Майданчики | Просмотров: 335 | Добавил: Ната | Дата: 01.08.2018

Категория: Майданчики | Просмотров: 334 | Добавил: Ната | Дата: 06.07.2018

В рамках реалізації міського проекту «Культура та мистецтво - назустріч кожному» дитячі бібліотеки Вознесенівського району провели для юних мешканців міста розважально-ігрову програму «В нашім серці - Україна!».
Зважаючи на наближення Дня конституції бібліотекарі підготували чимало цікавих вікторин та веселих ігор, присвячених нашій країні, її державним символам, козацькому минулому нашого краю, яскраво та незвично оформили книжкову виставку «Україна – єдина країна», з огляду якої і розпочалося свято.
Всім сподобався музично-поетичний колаж "Розмаїта Україно, в моїм серці ти - єдина!", під час якого діти дізналися про історію свята,  взяли участь в естафеті «Побудуй прапор», перекладали слова з російської на українську мову, весело грали в ігри «Ложку передай – страву українську називай», «Своє місто я люблю», «Діти мають право». Діти з батьками активно брали участь в вікторині «Найкраща країна в світі», склавши з літер слово «УКРАЇНА».
Оскільки наш край  славетний не тільки козацькою минувшиною, а й має відношення до найпершої конституції в світі, то не обійшлося без "Козацьких розваг". Під музику діти з'ясовували "Хто найсильніший?" та дізнавалися "Таємниці козацької шаблі».
Море позитивних емоцій викликали "Естафети джур", під час яких команди намагалися якнайшвидше напувати своїх коней, змагалися, щоб встигнути набрати води для козацького кулешу.
Додатковою «родзинкою» заходу стала розвага з кеглями, під час якої потрібно не тільки везіння, а й спритність та кмітливість.
Розважальна програма підняла настрій всім присутнім, а найактивніші отримали солодкі призи!

Захід відбувся 27 червня на дитячому ігровому майданчику в сквері за адресою вул Жаботинського, 50 (біля"Алеї троянд").

Категория: Майданчики | Просмотров: 466 | Добавил: Ната | Дата: 27.06.2018

17 серпня, як і обіцяли, бібліотеки Вознесенівського району дарували посмішки дітлахам і дорослим на майданчику за адресою вул. Правди, 50. Діти з радістю брали участь у літературних конкурсах та рухливих іграх, запропонованих бібліотекарями. Яскраві враження отримали всі - гарний настрій забезпечено!

Категория: Майданчики | Просмотров: 506 | Добавил: Ната | Дата: 17.08.2017

Веселі читання «Книжкова веселка» відбулися на ігровому майданчику за адресою вул. Правди, 50 у рамках міської програми "Література та мистецтво назустріч кожному". Цього разу на дітлахів чекали: літературний калейдоскоп "Смішинки для сучасних дітей", розвага "Галаслива пошта", а також ігровий марафон «Веселі старти». Бібліотекарі ознайомили всіх присутніх з новими яскравими книжками, які дуже зацікавили дітей. Навколо бібліотечних книжок виникло жваве коло з охочих читати веселі віршики вголос. Наприкінці заходу бібліотекарі почули слова вдячності від батьків.

Категория: Майданчики | Просмотров: 463 | Добавил: Ната | Дата: 27.07.2017

У рамках міської програми "Література та мистецтво назустріч кожному" наша бібліотека провела розважальний захід на ігровому майданчику за адресою вул. Правди, 50.
6 липня всіх охочих
 чекав  бібліококтейль «Перехрестя веселих забав».
Нова зустріч подарувала дітям добрий настрій. Вони стали справжніми майстрами з надування мильних бульбашок та зірками караоке.  Літні розваги сподобалися не тільки дітям, але й батькам. Вони співали і танцювали разом з дітлахами. Навіть дрібний дощик не змарнував веселого настрою!

Категория: Майданчики | Просмотров: 431 | Добавил: Ната | Дата: 07.07.2017

У рамках міської програми "Література та мистецтво назустріч кожному" наша бібліотека провела розважальний захід на ігровому майданчику за адресою вул. Правди, 50. До казкової експедиції долучилися дітлахи й дорослі. Під веселу музику відбувалися конкурси та вікторини, ігри й танці. Казкові персонажі з бібліотечного лялькового театру дозволили зустрітися героям різних казок та розіграти казку-експромт "Колобок". А потім бібліотекарі прочитали та показали нову віршовану версію цієї казки. Наприкінці всіх пригостили солодощами, які загадковим способом з'явилися у чарівному капелюшку.

Категория: Майданчики | Просмотров: 451 | Добавил: Ната | Дата: 15.06.2017

1 2 3 4 »