Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 10:02

Веселою і цікавою стала для наших читачів прогулянка у парк інтелектуальних розваг «Коло друзів».

Під час гри-вікторини "Книги - наші вірні друзі" змагалися дві команди "Півники" та "Вухастики". Всі учасники команд разом зі своїми капітанами показали себе уважними знавцями книг, а токож проявили свою спритність і влучність під час веселих ігор "Злови кільце" та "Веселі бульбашки". А переможцем стала дружба!

Категория: Майданчики | Просмотров: 503 | Добавил: Ната | Дата: 11.06.2016

Сезон майданчиків відкрито!

4 червня відбувся захід «Дитяча бібліотека збирає друзів!». Учасники лялькового гуртка продемонстрували присутнім нову версію казки "Колобок", у якій головного героя врятували знання про Конвенцію та Декларацію прав дитини. Бібліотекарі підготували цікаву вікторину за казками та загадки, познайомили з цікавинками зі сторінок журналів. Улюблена гра "Вгадай героя" розвеселила дітей та присутніх дорослих. Наприкінці всі учасники отримали солодкий приз - морозиво.

Категория: Майданчики | Просмотров: 479 | Добавил: Ната | Дата: 07.06.2016

Таким було наше літо по суботах!  Хто приймав участь - знаходь себе та друзів на фото!

У тих, хто не встиг - ще все попереду! З бібліотекою - завжди весело!

Категория: Майданчики | Просмотров: 528 | Добавил: Ната | Дата: 15.09.2015

29.08 в рамках міського проекту "Культура і мистецтво - назустріч кожному" на дитячому майданчику біля бібліотеки відбувся ігровий серпантин «Квіти серпня». Вікторини "Сонячна", "Квіткова", "Вірю-не вірю" виявилися настільки цікавими, що до участі у кожній наступній додавалися все нові учасники! На "квітковій галявині" всі бажаючі приміряли на себе квітковий образ. Ігрова подорож продовжилася автомобільною вікториною, відгадуванням друдлів (загадкових малюнків), та казкових персонажів, які заховалися за спиною. Наприкінці всі учасники отримали солодощі.

Категория: Майданчики | Просмотров: 582 | Добавил: Ната | Дата: 29.08.2015

22 серпня в рамках міського проекту "Культура і мистецтво - назустріч кожному" на дитячому майданчику біля бібліотеки була проведена гра -вікторина " Вгадай, з якої книжки!" Сюрпризним моментом став невеличкий бібліо-квест, в ході якого учасникам потрібно було не тільки відповісти на запитання, й але й зорієнтуватися на місцевості за "піратською" картою, щоб їх знайти. Наприкінці всіх учасників чекала невеличка солодка нагорода.

Категория: Майданчики | Просмотров: 593 | Добавил: Ната | Дата: 26.08.2015

15 серпня в рамках міського проекту "Культура і мистецтво - назустріч кожному" на дитячому майданчику біля бібліотеки була проведена бібліо-майстерня «Цікавий відпочинок». Наші читачі згадали правила безпечного літнього вдпочинку та навчилися майструвати головні убори з підручнх матеріалів (газет), а також влаштували змагання паперових літаків.

Категория: Майданчики | Просмотров: 593 | Добавил: Ната | Дата: 18.08.2015

8 серпня  в рамках міського проекту "Культура і мистецтво - назустріч кожному" бiля бiблiотеки вiдбувся конкурс малюнків на асфальті  «Хай сонцю і квітам всміхаються діти!». Книги з репродукціями творів світового мистецтва надихнули наших читачів на створення власних маленьких шедеврів... нехай недовговічних, але наша весела галерея малюнків під відкритим небом сподобалася всім!

Категория: Майданчики | Просмотров: 763 | Добавил: Ната | Дата: 11.08.2015

Минулої суботи наші нові та постійні читачі були запрошені на дитячий майданчик біля бібліотеки на лібмоб (бібліотечний флешмоб). Відчути себе у якості акторів та глядачів, взяти участь у цікавих розвагах та вікторинах...- завдяки цьому бібліотека стає ближче до своїх читачів!

Категория: Майданчики | Просмотров: 566 | Добавил: Ната | Дата: 28.07.2015

« 1 2 3 4 »