Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.07.2019, 23:22

Головна » Архів матеріалів

Під час природничої розвідки в зоні уваги читачів була найпоширеніша хімічна речовина на нашій планеті - вода.  Про її властивості та значення в житті людини дізналися всі охочі, хто завітав до нас на захід.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 58 | Добавил: Ната | Дата: 14.01.2019

Різдво — це дивовижний час сповнення бажань та мрій (може навіть маленьких,  дещо дитячих та смішних...). А ще - можливість чудово провести час в бібліотеці.  Одним з таких гарних вражень став фільм про Санта-Клауса, а, вірніше, про те, як він став тим, ким став...

Категория: Дозвіллєві заходи | Просмотров: 56 | Добавил: Ната | Дата: 03.01.2019

Бібліотечний книжковий фонд поповнився новими книжками. Знайти їх легко - на виставках "Торбинка книжкових новинок" (для дошкільнят та учнів 1-4 класів) та "Увага! На горизонті НЛО (Нові Літературні Об'єкти)", для 5-9 класів. Гарні, яскраві, цікаві книжки майже на будь-який смак!

Категория: Книжкові виставки | Просмотров: 77 | Добавил: Ната | Дата: 29.12.2018

Новий рік - це найулюбленіше свято року. Дорослі і діти чекають новорічних подарунків і мріють швидше нарядити новорічну ялинку.
Зараз у всіх будинках вже повним ходом йде підготовка до новорічних свят. В нашій бібліотеці пройшов майстер-клас з виготовлення новорічних листівок. Діти чудово впоралися з різними процесами роботи, всім сподобалось виготовлення оригінальних новорічних листівок, з найкращими побажаннями для рідних та близьких.
Майстер-клас закінчився та діти ще довго залишались в бібліотеці, веселі, зі святковим настроєм і листівками, які вони змайстрували власноруч.

Просмотров: 61 | Добавил: Ната | Дата: 27.12.2018

З очікування дня святого Миколая починається атмосфера зимових див та свят. Саме тому існує так багато казкових зимових історій, і з деякими з них учнів 2А класу ЗОШ №94 ознайомила бібліограф. Читачі також дізналися, чому Миколая почали називати святим, подивилися декілька новорічних мультфільмів, уважно слідкували за сюжетом діафільму за казкою С. Маршака "12 місяців". Усім сподобалася казка про братів-місяців та хоробру дівчинку, а також гра з пошуком кілець та віршиком про чарівну каблучку.

Просмотров: 61 | Добавил: Ната | Дата: 17.12.2018

Щоб у бібліотеці стало по-справжньому весело - потрібно згадати улюблених казкових героїв, і навіть ... потанцювати під музику з мультфільмів під час рухливих ігор. Гра "День-ніч" перетворилася цього разу на дискотеку.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 72 | Добавил: Ната | Дата: 10.12.2018

Багато письменників оспівували у своїх творах силу доброти, і саме з такими книжками познайомила дітей бібліотекар. Крім цього часники заходу читали вірші, змагалися в конкурсі на найбільшу кількість прислів'їв про доброту.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 58 | Добавил: Ната | Дата: 09.12.2018

Казки не тільки закликають до читання, а й надихають на власну творчість. Учні 2А класу переконалися у цьому під час відвідин бібліотеки. Творча гра "Вгадай, хто я?" стала чудовою розминкою перед показом стрічок - учасників конкурсу короткометражних фільмів «Чілдрен Кінофест». Читачі із захопленням слідкували за сюжетами стрічок, відзнятих дітьми. Саме вік режисерів та учасників викликав найбільший подив, та сподіваємося, що й надихнув на розвиток власної творчості.

Читачам були показані анімаційні фільми: "Качка на ім'я Бабіліна", «Рукавичка в пустелі», "Як завести кошеня", міні-фільм "Морквяний торт".
 Стрічки люб'язно надані нашій бібліотеці проектом "Кіноклуби" в рамках
Фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Дізнатися більше:

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 55 | Добавил: Ната | Дата: 03.12.2018

Цієї неділі зустріч у нашій сімейній бібліовітальні була присвячена книжкам О.Волкова та Ф.Баума. Пригоди дівчинки Еллі та її друзів на шляху до чарівника Смарагдового міста полюбляють люди у багатьох країнах світу. Уривки з мультфільмів та діафільми допомагають краще уявити персонажів, до того ж вподобаних героїв цікаво розфарбовувати!

Звичайно, щоб дізнатися про всі пригоди в казковій країні, треба прочитати книжки.  Але якщо пройти невеличкий відрізок дороги з жовтої цегли (у вигляді вікторини) та побачити все навколо крізь зелені окуляри - легше відчути себе відвідувачами, або навіть жителями Смарагдового міста.

Категория: Дозвіллєві заходи | Просмотров: 64 | Добавил: Ната | Дата: 02.12.2018

Навіть до похмурих днів є можливість додати трошки позитиву, просто відкривши гарну книгу. Учням 2А з 94 школи цього разу піднімали настрій загадки-обманки та чудові історії Григорія Остера про кошенятко на ім'я Гав.

Категория: Масові заходи для молодших школярів | Просмотров: 63 | Добавил: Ната | Дата: 26.11.2018

« 1 2 3 4 ... 34 35 »

«  Липень 2019  »