Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 04:06

Головна » Масові заходи для учнів 5-9 класів

Залежність від алкоголю, нікотину та наркотиків зазвичай називають шкідливими звичками, але насамперед ці речовини є дуже небезпечними для життя. Тому порівнювати алкоголізм зі шкідливою звичкою, наприклад, гризти нігті, не зовсім доречно! Бесіда - застереження "Ціна залежності - життя" була  проведена з читачами 5 - 9 класів. Цікаві факти про пивний алкоголізм, а також вірші Р.Бернса та вислови матері Терези запам'ятовуються краще, ніж нудні нотації...

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 615 | Добавил: Ната | Дата: 14.01.2016

Наш новорічний колаж "Знов починаються дива..." відвідали учні 6 та 7 класів ЗОШ №39. Розгадувати загадки з підвохом на зимову тематику легко, але весело. А ще читачі мали змогу пригадати книжки з зимовими історіями, які вже прочитані, та дізнатися про ті, які варто прочитати. А також веселі та пізнавальні ролики про святкування Нового року в різних країнах світу теж стали у пригоді. А ще на цю зустіч завітав юний Дід Мороз! Дарма, що без бороди, але його привітання та солодощі сподобалися всім.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 585 | Добавил: Ната | Дата: 25.12.2015

Всім відомо, що фокуси - це переважно спритність рук, але вони все одно не перестають нас здивовувати. У біблотеці відбувся незвичний захід - урок чародійства "За лаштунками фокусів". Читачі побачили на екрані приклади дивовижної майстерності відомих фокусників, дізналися в яких бібліотечних книгах  зберігаються деякі з їх магічних таємниць, мали змогу побачити наживо фокуси, підготовлені бібліотекарями та своїми товаришами.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 540 | Добавил: Ната | Дата: 22.11.2015

1 листопада у бібліотеці святкували Хелловін! Під час інформ-коктейлю "Все про Хелловін" читачі дізналися історію виникнення свята та традиції його проведення в різних країнах світу, познайомилися з тематичною літературою. Діти радо скористалися нагодою стати учасниками костюмованого дійства, та взяти участь у розповіданні та читанні хеловінських оповідок, та як годиться, пригостилися солодощами.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 680 | Добавил: Ната | Дата: 02.11.2015

На абонементе для 5- 9 классов читателей ожидал зоо-экспресс "Что мы знаем о Шариках и Мурках?" Читатели узнали о секретах  поведения  домашних любимцев, познакомились с историями 10 самых знаменитых собаках в мире, ответили на вопросы викторины "Друзья нашего дома", а также ознакомились с художественными книгами о домашних животных.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 476 | Добавил: Ната | Дата: 28.10.2015

Немає жодних сумнівів, що доброта - одна з найцінніших людських якостей. Тому, у рамках  конкурсу "Добрі справи - завжди з нами", у нашій бібліотеці був проведений урок доброти "Если добрый ты...", на який завітали учні 6Б класу гімназії №25.

Всі готувалися, як до свята! Діти вивчили та розповіли вірші, а розіграна сценка з казки О.Уайльда "Щасливий принц" викликала бурхливі оплески!

Бібліотекарі теж підготували багато цікавого. Всім сподобався "Кошик доброти" з висловами та прислів‛ями про доброту, мультфільми, випуск "Єралашу" "Добро побеждает зло", зворушливий міні-фільм "Мир не без добрых людей", гра "Добрые герои книг и мультфильмов", в якій взяли участь всі - одні відгадували персонажів у себе за спиною за допомогою підказок однокласників, інші - підказували, навіть за допомогою книжок (див. фото). Наприкінці всі учасники заходу отримали солодощі.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 575 | Добавил: Ната | Дата: 13.10.2015

6А клас 94 школи завітав до бібліотеки на нашу бібліомозаїку "Майже все про книги". Діти дізналися про книжкові новинки бібліотеки, цікаві факти про книги, взяли участь у вікторинах. А перегляд мультфільму "В країні невивчених уроків"  допоміг учням по-іншому подивитися на необхідність читання та навчання.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 578 | Добавил: Ната | Дата: 08.09.2015

Спільними зусиллями читачів та бібліотекарів був створений плакат "Це - моя Україна!" Творча колективна робота сподобалась всім учасникам та викликала бажання зробити ї ще гарнішою, як і нашу країну.

Категория: Масові заходи для учнів 5-9 класів | Просмотров: 532 | Добавил: Ната | Дата: 28.08.2015

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

«  Травень 2024  »