Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.04.2024, 18:43

Головна » 2018 » Червень » 27

В рамках реалізації міського проекту «Культура та мистецтво - назустріч кожному» дитячі бібліотеки Вознесенівського району провели для юних мешканців міста розважально-ігрову програму «В нашім серці - Україна!».
Зважаючи на наближення Дня конституції бібліотекарі підготували чимало цікавих вікторин та веселих ігор, присвячених нашій країні, її державним символам, козацькому минулому нашого краю, яскраво та незвично оформили книжкову виставку «Україна – єдина країна», з огляду якої і розпочалося свято.
Всім сподобався музично-поетичний колаж "Розмаїта Україно, в моїм серці ти - єдина!", під час якого діти дізналися про історію свята,  взяли участь в естафеті «Побудуй прапор», перекладали слова з російської на українську мову, весело грали в ігри «Ложку передай – страву українську називай», «Своє місто я люблю», «Діти мають право». Діти з батьками активно брали участь в вікторині «Найкраща країна в світі», склавши з літер слово «УКРАЇНА».
Оскільки наш край  славетний не тільки козацькою минувшиною, а й має відношення до найпершої конституції в світі, то не обійшлося без "Козацьких розваг". Під музику діти з'ясовували "Хто найсильніший?" та дізнавалися "Таємниці козацької шаблі».
Море позитивних емоцій викликали "Естафети джур", під час яких команди намагалися якнайшвидше напувати своїх коней, змагалися, щоб встигнути набрати води для козацького кулешу.
Додатковою «родзинкою» заходу стала розвага з кеглями, під час якої потрібно не тільки везіння, а й спритність та кмітливість.
Розважальна програма підняла настрій всім присутнім, а найактивніші отримали солодкі призи!

Захід відбувся 27 червня на дитячому ігровому майданчику в сквері за адресою вул Жаботинського, 50 (біля"Алеї троянд").

Категория: Майданчики | Просмотров: 464 | Добавил: Ната | Дата: 27.06.2018

«  Червень 2018  »